+
Photo

fiyatımbu satın alma süreci

 • Photo

  FiyatımBu.com’da bireysel üyelik sisteminin dışında kurumsal üye olmanın avantajlarından yararlanarak satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  Firmanızın yöneticisi veya satın alma biriminiz tarafından gerçekleştirilecek üyelik sayesinde, avantajlı fiyatlar ile fiyatımBu.com'da satın alma yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

  Kurumsal Üyeliğin Avantajları:

  1. Ürün Seçiminde Danışmanlık Hizmeti
  2. Hızlı Teklif Alma
  3. Sipariş Dosyası Yükleme Kolaylığı
  4. Alternatif Ürün Hizmetinden Yararlanma
  5. Zamandan Kazanma

 • Photo

  Tüm marka ve model ürünleri tedarik ediyoruz!

  Firmanız için gerekli ürünleri ararken satın alma prosedürleri ile uğraşıp zaman kaybetmeyin. Siz işiniz için yeni fikirler araştırırken biz sizin için pazarlık yapalım ve fiyatları toplayalım. Yapmanız gereken sadece elinizdeki ürün talep formunu bize iletmek.

  Kurumsal e-posta adresinize ve telefonunuza isteğinizle ilgili bilgilendirmeler göndereceğiz. Bu sayede teklif listenizin güncel durumunu takip edebilirsiniz.

  Sipariş listenizi, PDF, Excel ve Jpeg formatlarında yükleyebilirsiniz.

 • Photo

  Size vakit ayırıyor, talep ettiğiniz tüm ürünleri telefon açıp sizin ile birlikte değerlendiriyoruz.

  Satın alma sürecindeki hizmetlerimiz pazarlık yapmak ve fiyat toplamakla sınırlı değil. Alınacak ürünlerin kullanım uygunluğu, doğru ürün seçimi, enerji tüketimleri vb. konularda da sizlere destek oluyoruz.

  Satış temsilcilerimizle telefonda yapacağınız görüşmeler ile isteğinizle ilgili hassas konuları paylaşabilirsiniz.

 • Photo

  FiyatımBu.com tedarikçi ağında bulunan tüm satıcılara isteğinizi bildirir. Ayrıca istediğiniz ürün doğrultusunda henüz tedarikçi ağımızda olmayan satıcılara da ulaşır ve fiyat teklifi almanızı sağlar. Sadece istediğiniz ürün için fiyat teklifi sunmakla kalmıyor, size muadil marka ve model ürünlerin fiyat tekliflerini de sunuyoruz.

  Aynı anda tüm tedarikçileri rekabete sokar ve pazarlığın gücünü kullanarak en uygun fiyat teklifine ulaşmanızı sağlar.

  FiyatımBu.com'un ürün satın alma hacmi bir firmaya oranla çok daha fazla olduğu için tedarikçilerden indirim sağlayabilmektedir.

 • Photo

  İsteğinizi onlarca tedarikçi ile paylaşarak maksimum sayıda fiyat teklifi almanızı sağlıyoruz. Birçok tedarikçinin rekabete girerek en uygun fiyatları vermeye çalıştığı FiyatımBu.com platformundan çıkan teklifleri sizlere özel bir tablo ile sunmaktayız. Bu tabloda teklifleri değerlendirirken işinizi kolaylaştırarak tüm önemli bilgiler yer almaktadır.

  • Teklif dosyanızı hazırlarken tedarikçilerden aldığımız tüm bilgileri sizlere “fiyatımBu analizi” ile aktarıyoruz.
  • Teslimat ve garanti süresi, ölçü, renk, kullanım alanı ve şekli, uygulama, tüketim ve enerji verimliliği gibi tüm detayları göz önünde bulundurarak tablonuzu oluşturuyoruz.
  • Tüm hizmetler dahil fiyatları görerek karar alabileceğiniz teklif tablosuyla işinizi kolaylaştırıyoruz.

 • Photo

  En uygun teklifi fiyatımBu.com tedarikçilerinden buldunuz ve temin etmek istiyorsunuz. Satın alma işlemleri ile ilgili size bizler yardımcı olacağız. Firmanızın ödeme sistemine en uygun şekilde çözüm üretiyor ve ürünleri satın almanızı sağlıyoruz. Peşin, vadeli veya çek ile ödeme yapabilirsiniz.

  İstediğiniz ürünler, belirlemiş olduğunuz tarihte, yine belirlemiş olduğunuz lokasyonlara teslim edilecektir.